Spouštíme hlasování o návrzích! 🍉 Jaká jsou jeho pravidla a kolik hlasů můžete jednotlivým návrhům udělit? Kde a do kdy hlasovat?

Meloun pro Hradiště je ve vaší režii, a to od začátku, i v samotném závěru. V sobotu 11. září na Sousedské slavnosti zahajujeme hlasování o 21 návrzích, které vyhověly pravidlům a budou až do pondělí 4. října usilovat o vaši přízeň, respektive vaše hlasy.

Hlasování probíhá z webu Meloun pro Hradiště nebo přes aplikaci Mobilní Rozhlas. Každý obyvatel města i jeho místních částí může mezi 21 návrhů rozdělit svých sedm kladných a tři záporné hlasy. Každému návrhu můžete přidělit jeden hlas. Jeden záporný hlas lze použít po použití dvou hlasů kladných. Rozhodněte o tom, které z návrhů by měly být v roce 2022 realizovány!

S hlasováním vám pomohou rády také knihovnice v mnichovohradišťské knihovně anebo kolegyně a kolegové v Městském informačním centru Mnichovo Hradiště v běžné otevírací době.

A kde se s návrhy blíže seznámit? Mrkněte na web melounprohradiste.cz/galerie nebo se podívejte na rozhovory s autorkami a autory návrhů na portálu Mnichovohradistsko.cz – region pod lupou: mnichovohradistsko.cz/meloun-pro-hradiste

Děkujeme, že se zapojíte, děkujeme za sdílení! Každý hlas je významný. 🗳
#melounprohradiste


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *