V neděli 6. června nám ve schránkách přistálo 10 návrhů, a nejen cílová rovinka se vydařila. Od 3. května se zapojilo celkem 27 navrhovatelů se 34 návrhy, to je naprosto skvělá bilance, doslova nad naše očekávání. Děkujeme vám!

Podáváním návrhů ale všechno teprve začíná. V úterý 22. června se společně potkáme, a nyní už osobně od 17 hodin ve Školní jídelně v Mírové ulici, kde si povíme více k návrhům samotným, k posuzování jejich realizovatelnosti, což je proces který proběhne přes léto, a následnému hlasování, jímž bude letošní ročník vrcholit. Jak celý proces participativního rozpočtu funguje najdete zde.

Rádi bychom proto pozvali jak navrhovatele, tak i všechny zájemce ke kulatým stolům, kde se společně s vámi setkají koordinátor a ambasador Melounu pro Hradiště Ondřej Šindelář, za agenturu AGORA CE Vojtěch Černý, starosta a ambasador Ondřej Lochman a také místostarosta Honza Mareš, vedoucí Odboru investic a komunálního hospodářství Pavel Král a nakonec i naše paní Colombová, Markéta Červinková.

Vaše dotazy můžete směřovat k tomuto sousedskému setkání, velmi se na vás těšíme. A slibujeme, že fotbal Česko – Anglie stihnete! 😉


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *