Autor: Maxim Maděra

Místo: Workoutové hřiště nad skateparkem, pláž u Jizery, Atletický stadion Josefa Hrona

Očekáváná cena: 100 000 Kč

Stav: realizovatelné

Rozhovor s Maxem Maděrou: https://mnichovohradistsko.cz/maxim-madera-stolni-tenis-pro-hradiste

Stručné shrnutí:

Rozmístění 3 stolů na ping pong po Mnichově Hradišti.

Zdůvodnění návrhu:

Občané Mnichova Hradiště by měli mít možnost si zahrát stolní tenis pod širým nebem. Nyní je stolní tenis pouze v Sokole. Díky stolům, které by zpříjemnily pobyt venku dětem i dospělým, by mohla vzniknout nová místa, kde se Hradišťáci mají možnost potkat. V okolí by následně mohly vznikat i další prvky pro veřejnost, ať už sportovní, nebo oddechové.

Detailní popis:

Díky stolům na stolní tenis by si Hradišťáci mohli aktivně odpočinout s přáteli. Stoly se dají rozmístit různě po městě, aby k nim mělo přístup veřejné okolí, ideální by však bylo dát je již k navštěvovaným místům, jako jsou sportoviště či parky. Tímto krokem bychom mohli dosáhnout větší návštěvnosti veřejných prostranství, setkávání sousedů a přátel a také sportu vhodného pro všechny věkové kategorie. Do budoucna by se u stolů mohly pořádat i soutěže či turnaje pro místní obyvatele. V příloze jsou ilustrační obrázky, které lépe definují místa pro stoly.

Místa: Workoutové hřiště nad skateparkem; Pláž u Jizery; Atletický stadion Josefa Hrona

Odhadované náklady:

Náklady na pořízení a instalaci 3 stolů na ping pong nepřesáhnou 100 000 Kč.

Náklady na údržbu budou podle potřeby, maximálně by to však mohlo být 1 000 Kč/ rok na barvu.

Rozhovor

Rozhovor s Maximem Maděrou na portálu Mnichovohradišťsko.cz – region pod lupou si můžete přečíst zde: https://mnichovohradistsko.cz/maxim-madera-stolni-tenis-pro-hradiste