Autor: Kateřina Šebeňová

Místo: Hřiště v ulici Víta Nejedlého

Očekáváná cena: 650 000 Kč

Stav: realizovatelné

Rozhovor s Kateřinou: https://mnichovohradistsko.cz/katerina-sebenova-nejhezci-nejzabavnejsi-hriste-v-mnichove-hradisti-kastanova-alej-ve-vesele

Stručné shrnutí:

Větší využití prostoru oploceného dětského hřiště v ulici Víta Nejedlého stavbou velkého dřevěného hradu s velkou skluzavkou, např. v podobě zámku Mnichovo Hradiště nebo Drábských světniček.

Zdůvodnění návrhu:

Prostory na hřišti jsou, plocha je skvěle oplocená, ale využívá se pouze malá část a to je velká škoda. Pojďme dětem udělat vyžití venku zajímavější, zábavnější.

Detailní popis:

Plocha dětského hřiště v ulici Víta Nejedlého je málo využitá a je to podle mě velká škoda. Na jednom z míst úplně vidím nějaký pořádný dřevěný hrad s velkou skluzavkou. Prostě pořádné a krásné hřiště, které v Hradišti trochu chybí a přitom je na tomto místě nevyužitý prostor, který je k dispozici. Bylo by hezké udělat hřiště tak trochu jiné než jsou ostatní (většinou jen kamínky, houpačka, pískoviště). Prostě to co tady jinde není. Za úspěch bych považovala kdyby na obnoveném a více využitém hřišti bylo každý den vidět několik veselých hrajících si dětí s rodiči či prarodiči.

Odhadované náklady:

Náklady na vybudování zábavného herního prvku nepřesáhnou 650 000 Kč.

Rozhovor

Rozhovor s Kateřinou na portálu Mnichovohradišťsko.cz – region pod lupou si můžete přečíst zde: https://mnichovohradistsko.cz/katerina-sebenova-nejhezci-nejzabavnejsi-hriste-v-mnichove-hradisti-kastanova-alej-ve-vesele